Firmamız; 2010 yılında sektörden gelen ekibimizin gözlemleri ve deneyimleriyle şerit testere tezgahları, boru bükme makineleri ve hızlı kesim elmas uçlu daire testere tezgahlarının seri üretimlerini faaliyet alanı olarak belirlemiştir. Her biri kendi alanında deneyimli tasarım ve kalite mühendisleriyle, ar-ge çalışmaları sayesinde alışılagelmişin dışında bir ürün yelpazesi oluşturmuştur.


Temel gücünü müşterileri ile arasındaki dayanışmadan alan şirketimiz, yakın gelecekte, geliştireceği yenilikçi,verimli, kaliteli,yüksek kapasiteli ve çevre dostu makineleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüm profesyonellerin tercihi olacaktır.


Hamme; orjinallik, farklılık, değişiklik ve yenilikleri hayata geçirmek için emek harcar. Belirlemiş olduğumuz şirket politikalarımız çerçevesinde zihin sınırlamalarını aşan, kendine güvenen, azmi ve çabasını yitirmemiş arkadaşlarımızla fikirler, ürüne ve hizmete dönüşür. Gelişme ve ilerlemenin hızlı ve sürekli olduğu dünyamızda gündemi takip edebilmek, yaşama ayak uydurup yerimizi koruyabilmek ve hep daha ileriyi hedefleyerek çaba, emek, bilgi, cesaretimizle bizde varız.


Hamme olarak sürdürülebilir kalite ve müşteri ilişkileri odak noktamızdır. Temel aldığımız bu anlayış ile ürünlerimizin uzun süre çözüm üretebilmesi için gerekli testlerden geçmekte ve onaylı bir şekilde teslim edilmektedir. Çözüm ortağı olmak adına müşterilerimize karşı satış öncesi ve sonrası süreçlerde gerekli sorumlulukları almaktayız. Amacımız sadece gelişen değil geliştiren bir marka olabilmektir. Hamme ailesi olarak, profesyonel ekibimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin daima yanında olmayı amaçlıyor, gelişmek ve geliştirmek için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ


Şirket olarak gelecekteki gelecekteki sektör beklentilerini ve fırsatlarını araştırıyor ve hedeflerimizi bu doğrultuda belirliyoruz. Süreçleri Ekibimiz ile birlikte sistemler geliştirerek yönetiyoruz. Misyonumuz, sürekli gelişen üretimi devam ettirmek ve güçlü servis ağı ile Dünya'nın dört bir yanında bulunan müşterilerinin daimi memnuniyetini sağlamak. Zorlaşan rekabet şartlarında asla satış odaklı politika sahibi olmadan sürdürülebilir kalite ve memnuniyet temsilcisi olmak.


 

VİZYONUMUZ


Türkiye ve Dünya'da, geleceğin Dünya teknolojisine sahip, evrensel kalite standartlarına uygun testere tezgahları imalatı yapan lider marka olmak.

KALİTE STANDARTLARI

ISO 9001:2015 (AKSSERT, JAS-ANZ) MAKİNE EMNİYETİ TASTİK BELGESİ TEKNOLOJİK URÜN DENEYİM BELGESİ

25.000m² ÜRETİM TESİSİ
KALİTE KONTROL SÜRECİ

Girdi kalite kontrol süreci çeşitli ölçüm cihazları kullanılarak gerçekleştirilmekte Kullanılan hammadde ve malzemeler stantlara uygun olarak seçilmektedir. Üretim prosesleri içerisinde ara kontrol ölçüm ve testleri yerinde gerçekleştirilir, Son Kontrol Test ve Ölçümleriyle Dünya Kalite Standartlarında regüle edilmiş ürünler son kullanıcıya teslim edilmektedir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OL