Hamme Hakkında

Tarihçe

Hamme Makine A.Ş. 2010 yılında sektörel hayatına başlamıştır. Firmamız,sektörden gelen ekibimizin gözlemleri ve deneyimleriyle şerit testere tezgahları ve boru bükme makinelerinin seri üretimlerini faaliyet alanı olarak belirlemiştir. Her biri kendi alanında deneyimli tasarım ve kalite mühendisleriyle,üç yıl süren ar-ge çalışmaları sayesinde alışılagelmişin dışında bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Şirketimiz Hamme şerit testere tezgahları ve boru bükme makineleri üretmektedir.

Temel gücünü müşterileri ile arasındaki dayanışmadan alan şirketimiz, yakın gelecekte,geliştireceği yenilikçi,verimli,kaliteli,yüksek kapasiteli ve çevre dostu makineleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüm profesyonellerin tercihi olacaktır.

NEDEN BİZ

Hamme; orjinallik, farklılık, değişiklik ve yenilikleri hayata geçirmek için emek harcar.

Belirlemiş olduğumuz şirket politikalarımız çerçevesinde zihin sınırlamalarını aşan, kendine güvenen, azmi ve çabasını yitirmemiş arkadaşlarımızla fikirler, ürüne ve hizmete dönüşür. Gelişme ve ilerlemenin hızlı ve sürekli olduğu dünyamızda gündemi takip edebilmek, yaşama ayak uydurup yerimizi koruyabilmek ve hep daha ileriyi hedefleyerek çaba, emek, bilgi, cesaretimizle bizde varız.

Temel İlkelerimiz

 • DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN

  Şirketimiz çalışanlarına ve müşterilerine samimi,dürüst ve ahlaki normlar içinde davranır.Ticari faaliyetlerimiz hem tedarikçilerimize ,hem de müşterilerimize karşı doğru ve güven vericidir.
 • ETİK DEĞERLERE,YASALARA VE ÇEVREYE SAYGI

  Şirketimiz rekabetini etik değerlere duyarlı kalarak sürdürür.Yasalara kesinlikle saygı duyar ve bağlı kalır.Çevreyi korur ve zarar vermez.
 • PROFESYONELLİK VE ÇALIŞKANLIK

  Her şeyin iyisi başarıdır,mükemmelide büyük başarıdır.Şirketimiz görüntüde değil,gerçekte başarılı olmayı hedeflediği için şirket çalışanlarını mesleki değerleri olan,mesleklerinden onur duyan profesyonellerden oluşturur.
 • STRATEJİK YAKLAŞIM VE İNOVASYON

  Sirket işlerini iyi yöneterek,inovatif ve sürdürülebilir iş planlarımızla gelecekte fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamaktır.

Hamme Makine A.Ş.
2010 yılı son çeyreğinde imalat sektöründe faalityete başladı.

2010

Teknik kadroyu zenginleştirerek AR-GE çalışmalarına hız verdi.
ISO 9001:2008 Belgesi alarak standartlarını yükseltti.

2012

Uzman kadrolarla ekip güçlendirildi. İmalat için makina yatırımı yapıldı. ürün gamına yeni modeller eklendi.

2014
H
A
M
M
E

İhracata yönelik özel imalat makinalar yaptı.
Özellikle Avrupa Birliği Üyesi ülkelerle ticari faaliyetlerine devam etti.

2011

Testere tezgahları ve boru bükme makinaları üzerine uzmanlaşmayı tercih ederek, özel imalat makina yapımına son verildi
CE belgesi alındı.

2013

Yeni yatırımlar, yeni gelişmelerle devam edecek...

2015

Hamme

Türk Makine Sanayisi'nin gelişimi hedeflediği bu günlerde ,markamız bu hedefler doğrultusunda geleceğini geçmişten edindiği tecrübeleriyle planlayarak ,ülke ekonomisine sürekli fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Neden Biz ?

 • Kaliteli üretim Zamanında teslimat
 • sağlam hammade ile üretim
 • Satış sonrası teknik destek ve garanti
 • uygun fiyat maksimum kalite